Telefon: 485 109 381

Ekonomický pohřeb

Průvodce online objednávkou

Objednávkový proces je jednoduchý, stačí vyplňovat požadované údaje a klikat na tlačítko, které Vás posune na další krok.

Objednávku zahájíte na stránce Objednávka pohřbu

Klikněte na tlačítko ZAHÁJIT OBJEDNÁVKU.

V dalším kroku budete vyzváni k vyplnění údajů o osobě, která bude vedena jako objednavatel pohřbu. Po vyplnění všech požadovaných údajů klikněte na tlačítko ULOŽIT A POKRAČOVAT.

Ve druhém kroku objednávky vás aplikace vyzve k zadání údajů o zesnulém. Vyplňte všechny požadované údaje a klikněte na tlačítko ULOŽIT A POKRAČOVAT.

Ve třetím kroku objednávky se vybírá obrázek, verš a rámeček do parte, zároveň se zde vybírá hudba, která bude znít během smutečního obřadu. Hudbu je možné si přehrát v přehrávači přímo na Vašem PC. K dispozici jsou 30 s ukázky jednotlivých skladeb. Pro přehrání smutečních skladeb je nutno mít nainstalovaný program Adobe Flash Player.

Při výběru jednotlivých položek se pohybujte na záložkách z levé strany na pravou - Obrázek - Verš - Rámeček - Hudební doprovod.

Začněte výběrem obrázku. K dispozici je několik desítek obrázků. Vyberte jeden kliknutím přímo na obrázek. Poté přejděte na záložku Verš.

Stiskněte tlačítko VERŠ.

V nově otevřeném okně vyberte požadovaný verš a klikněte na tlačítko VLOŽIT VERŠ, které je umístěno vpravo vedle zvoleného verše. Tím je verš vložen do objednávky.

Přejděte na záložku RÁMEČEK a vyberte jeden z 8 nabízených typů rámečků na parte. Výběr provedete kliknutím na zvolený obrázek.

Nyní přejděte na poslední záložku HUDEBNÍ DOPROVOD. V políčku ZVUKOVÝ DOPROVOD zvolte stopu, kterou chcete nechat přehrát během smutečního obřadu. Seznam jednotlivých stop si můžete zobrazit na stránce Seznam přehrávaných skladeb

Na této záložce je k dipospozici přehrávač, který umožňuje přehrávat jednotlivé stopy. Každá skladba je prezentována 30 s ukázkou.

Zvolte stopu v poli ZVUKOVÝ DOPROVOD  a klikněte na tlačítko  ULOŽIT A POKRAČOVAT.

Nyní se nacházíte na stránce, kde jen zkontrolujete vložené údaje. Pokud je vše v pořádku, u všech vložených údajů je zelený nápis, který signalizuje, že objednávka je připravena k odeslání.

Klikněte na tlačítko ODESLAT OBJEDNÁVKU.

Tím je proces objednávky Ekonomického pohřbu dokončen. Naši zaměstnanci Vaší objednávku zpracují a do 60 minut Vás budou telefonicky kontaktovat a domluví se s Vámi na dalším postupu.