Telefon: 485 109 381

Ekonomický pohřeb

Ekonomický pohřeb lze sjednat těmito způsoby:

1. Sjednání pohřbu na naší provozovně

Kancelář pohřební služby je otevřena každý den v době od 8:00 do 15:30 na adrese Valdštejnská 283/13, Liberec 2 (více info na stránce Kontakty). Přímo v kanceláři Vám sdělíme cenu za provedení ekonomického pohřbu, sepíšeme s Vámi objednávku a zajistíme termín provedení smutečního obřadu. Zároveň Vám bude vyhotoveno parte a lze si poslechnout smuteční hudbu, která je při pohřbech přehrávána.

2. Sjednání pohřbu online přes internet

Snažíme se plně vyjít vstříc i lidem, kteří pod vlivem težké životní situace nechtějí být stresováni návštěvou pohřební služby. Proto jsme připravili možnost online objednávky ekonomického pohřbu, která Vám umožní plnohodnotně sjednat a vyřídit pohřeb z klidu Vašeho domova. 

Objednávkový proces je logicky dělen do 4 kroků, které umožní objednání obřadu a to včetně výběru verše, obrázku do parte a rámečku parte. Zároveň je k dispozici přehrávač, který umožňuje přehrát smuteční skladby na Vašem počítači.

Objednat ekonomický pohřeb online

V případě, že potřebujete během objednávky poradit, jsme Vám k dispozici na telefonním čísle: 485 109 381, nebo si můžete zobrazit stránku s nápovědou.

Po odeslání objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat, sdělíme Vám datum pohřbu a zároveň se s Vámi domluvíme na textech do smutečního oznámení.