Telefon: 485 109 381

Pohřební služba Liberec s.r.o. zajišťuje tyto služby:

Převozy zesnulých

  • Zajišťujeme převoz zesnulých z místa úmrtí po celé ČR.
  • Telefon na naší nonstop službu: 606 646 760

Smuteční hudba

Pro smuteční obřady v libereckém krematoriu jsme schopni zajistit hudbu dle Vašeho přání z naší široké fonotéky. Samozřejmostí je i možnost, že si můžete hudbu přinést i vlastní, která bude zakomponována do průběhu smutečního obřadu. 

V případě, že poptáváte živou hudbu, jsme schopni jí zajistit v souladu s Vaší představou a přáním.

U ekonomických pohřbů máme na výběr z 5 typů playlistů. Jeden playlist obsahuje 5 - 6 skladeb, které v součtu trvají 20 - 25 minut.

Veškerou hudbu Vám přehrajeme v naší sjednávací kanceláři.

Smuteční oznámení - parte

Na naší provozovně Vám na počkání zajistíme zhotovení a tisk smutečního oznámení.

Jsme schopni zpracovat i individuální grafický návrh podle Vašich představ. K dispozici je výběr z desítek typů obrázků, veršů, rámečků. 

Květinová vazba

Zajistíme pro Vás smuteční květinovou vazbu - věnce, kytice včetně dodání na místo smutečního obřadu a pohřbu. V případě pohřbu do země zajištují finální úpravu hrobu naši zaměstnanci. Instalaci věnců, květinových darů a kytici na rakev v obřadní síni zajišťují zkušení zaměstnanci libereckého krematoria.

U ekonomických pohřbů je smuteční vazba zapůjčena, čímž je docíleno výrazného snížení ceny za smuteční obřad.

Široký výběr rakví a obalů na urny

V naší nabídce najdete širokou škálu kvalitních rakví, které odebíráme od prověřených výrobců. Lze u nás objednat tzv. bezobřadní rakve či luxusní rakve z dubového dřeva, které jsou určeny do hrobů a hrobek.

Za kvalitu námi prodávaných rakví ručíme garancí vrácení peněz.

Nabízíme možnost nákupu ozdobných obalů na urny, váz, lamp a dalšího pohřebního příslušenství. Naší nabídku si můžete prohlédnout na naší provozovně, nebo na internetu v našem obchodě, který najdete na adrese: www.pohrebnictvi.eu. Pokud budete realizovat objednávku přes internet, lze si samozřejmě objednané zboží vyzvednout u nás na provozovně, tak abychom Vám ušetřili výdaje za poštovné.