Snižujeme ceny pohřbů - doplňkové služby za 1,- Kč

Pohřební služba paní Marcely Bartoňové jako jediná v regionu nabízí klíčové služby zákazníkům za symbolickou 1,- Kč.

Vyplatí se porovnat naše služby s ostaními pohřebními službami v regionu a srovnat klíčové položky v jednolivých cenících. Jako jediní nabízíme klíčové služby, které zásadním způsobem ovlivňují samotný průběh smutečního obřadu za symbolickou korunu. O jaké položky se jedná?

Tisk černobílého smutečního oznámení (parte)

Za 1 kopii smutečního oznámení účtujeme pouze 1,- Kč. Ušetřite 2 třetiny nákladů oproti konkurenci.

Individální výběr hudby na smuteční obřad + sestavení smutečního CD

Na každý obřad Vám vyrobíme originální hudební nosič s hudbou dle Vašeho zadání. Máme databázi, ve které je cca 4000 skladeb. Technické vybavení nám umožňuje hudbu získat z videí, které jsou zveřejněny například na webu Youtube. Každou skladbu zkontrolujeme zda je v pořádku a ještě před samotným obřadem uděláme zvukovou zkoušku. CD dodáváme do obřadních síní včetně playlistů s rozpisem jednotlivých skladeb včetně stopáže. Tím garantujeme, že hudba bude přehrána bez problémů v nejvyšší kvalitě. CD dodáme přímo na smuteční obřad. Cena za výrobu hudebního nosiče je pro naše zákazníky za 1,- Kč.

Výroba smutečního videa, které je přehráváno při smutečním obřadu

Velká obřadní síň libereckého krematoria umožňuje na LED panelech přehrávání smutečních videí. Pro naše zákazníky nabízíme výrobu smutečního videa za 1,- Kč. Služba zahrnuje scanovaní fotografií, úpravy a ořezy, sestavení a následnou výrobu videa. Video dodáme přímo do krematoria, kde proběhne před obřadem zkouška, tak aby bylo garantováno 100% kvalita.

Květy do rakve dle aktuální nabídky

Každá rakev se zesnulým je vyzdobena individuální výzdobou v podobě malé kytice z živých květů. Výběr květů je ovlivněn aktuální nabídkou na trhu, ale naše pohřební služba se primárně bude snažit, aby to byly rudé růže. Kytice je vložena zesnulému do ruky. Našim zákazníkům nabízíme tuto výzdobu za 1,- Kč.
Uvedené služby Vám mohou být u konkurenčních služeb naúčtovány až za 1600,- Kč, případně Vám je nebudou schopni zajistit. U nás účtujeme pouhé 3,- Kč. Veškeré výše uvedené služby jsou poskytovány pouze zákazníkům Pohřební služby Liberec s.r.o.

Nejčastější typy pohřbů

Smuteční obřad v obřadních síních
v libereckém krematoriu

od 22 310
včetně DPH

Pohřeb bez provedení smutečního
obřadu

od 11 566
včetně DPH

Potřebujete poradit?

Zelená linka:
800 110 211
Pohřební služba:
485 101 112
Pohřební služba:
485 109 381
Provozovna Jablonec:
481 320 222
Nonstop služba:
608 512 971