Snižujeme ceny pohřbů - důležité doplňkové služby za symbolické častky

Pohřební služba paní Marcely Bartoňové jako jediná v regionu nabízí klíčové služby zákazníkům za symbolické poplatky

Vyplatí se porovnat naše služby s ostaními pohřebními službami v regionu a srovnat klíčové položky v jednolivých cenících. Jako jediní nabízíme klíčové služby, které zásadním způsobem ovlivňují samotný průběh smutečního obřadu za symbolickou častku. O jaké položky se jedná?

Pohřební parte - smuteční symbol - stromPohřební parte - smuteční symbol - ratolestPohřební parte - smuteční symbol - bříza

Tisk černobílého smutečního oznámení (parte)

Za 1 kopii smutečního oznámení účtujeme pouze 4,- Kč. Ušetřite 2 třetiny nákladů oproti konkurenčním pohřebním službám.

 

 Pohřební hudba - smuteční obřad

Individální výběr hudby na smuteční obřad + sestavení smutečního CD

Na každý obřad Vám vyrobíme originální hudební nosič s hudbou dle Vašeho zadání. Máme databázi, ve které je cca 4000 skladeb. Technické vybavení nám umožňuje hudbu získat z videí, které jsou zveřejněny například na webu Youtube. Každou skladbu zkontrolujeme zda je v pořádku a ještě před samotným obřadem uděláme zvukovou zkoušku. CD dodáváme do obřadních síní včetně playlistů s rozpisem jednotlivých skladeb včetně stopáže. Tím garantujeme, že hudba bude přehrána bez problémů v nejvyšší kvalitě. CD dodáme přímo na smuteční obřad. Cena za výrobu hudebního nosiče s garancí bezvadného přehrání je pro naše zákazníky pouhýh 150,- Kč.
 
 
 
 Pohřební video - smuteční videoportrét Pohřební video - smuteční videoportrét Pohřební video - smuteční videoportrét

Výroba smutečního videa, které je přehráváno při smutečním obřadu

Obřadní síňě libereckého krematoria, dále i obřadní síň na místním hřbitově v Jablonci nad Nisou umožňují na LED panelech přehrávání smutečních videí. Pro naše zákazníky nabízíme výrobu smutečního videa za 300,- Kč. Služba zahrnuje scanovaní fotografií, úpravy a ořezy, sestavení a následnou výrobu videa. Video dodáme přímo do krematoria nebo do obřadní síně kde proběhne před obřadem zkouška, tak aby bylo garantováno 100% kvalita.
Výše uvedené fotografie ukazují umístění LED panelu v kostelích, nebo i hřbitovních kaplích. Tuto službu v kraji zajišťuje pouze naše pohřební služba.
 
 
 
Pohřební vazba - smuteční kytice Pohřební vazba - smuteční kytice Pohřební vazba - smuteční kytice

Květy do rakve dle aktuální nabídky

Každá rakev se zesnulým je vyzdobena individuální výzdobou v podobě malé kytice z živých květů. Výběr květů je ovlivněn aktuální nabídkou na trhu, ale naše pohřební služba se primárně bude snažit, aby to byly rudé růže. Kytice je vložena zesnulému do ruky. V případě, že je smuteční vazba objednána přes naší firmu, květina do rakve je dodávána zdarma.
 
 
Uvedené služby Vám mohou být u konkurenčních služeb naúčtovány až za 1600,- Kč, případně Vám je nebudou schopni zajistit.  Veškeré výše uvedené služby jsou poskytovány pouze zákazníkům Pohřební služby Marcela Bartoňová - Liberec - Jablonec nad Nisou

Nejčastější typy pohřbů

Smuteční obřad v obřadních síních
v libereckém krematoriu

od 24 500
včetně DPH

Pohřeb bez provedení smutečního
obřadu

od 13 899
včetně DPH

Potřebujete poradit?

Zelená linka:
800 110 211
Pohřební služba:
485 101 112
Pohřební služba:
485 109 381
Provozovna Jablonec:
481 320 222
Nonstop služba:
608 512 971