Kremace bez provedení smutečního obřadu

Na základě uzavřené Příkazní smlouvy převezeme zesnulého z místa úmrtí přímo do krematoria, kde se provede zpopelnění bez účasti pozůstalých. Přesný datum zpopelnění je uveden na dokladu o zpopelnění z krematoria, který si objednavatel vyzvedne společně s urnou s ostatky na provozovně pohřební služby cca do 7 pracovních dnů.

Kremace s obřadem (rozloučení + zpopelnění)

Smuteční rozloučení se zesnulým se může konat v obřadních síních libereckého krematoria, nebo v jakékoliv obřadní síni případně v krematoriu, v kostele (vše dle přání pozůstalých). Po smutečním rozloučení dle dohody(objednávka) následuje kremace.

Smuteční rozloučení s uložením do hrobu

Smuteční rozloučení se zesnulým se může konat buď v obřadních síních libereckého krematoria, nebo v jakékoliv obřadní síni. Další možností je rozloučení v kostele, hřbitovní kapli, nebo přímo nad hrobem. Po smutečním rozloučení následuje pohřbení do hrobu na hřbitově, které si určí vypravitel pohřbu.

Obřad v kostele

Smuteční rozloučení se zesnulým se koná v kostele dle přání objednavatele s uložením do hrobu či hrobky, případně kremace. Zajistíme výrobu a dovoz smuteční vazby přímo na místo obřadu. Zajišťujeme individuální reprodukovanou hudbu (dovoz vlastní aparatury). Můžeme zajistit i varhaníka.

Nejčastější typy pohřbů

Smuteční obřad v obřadních síních
v libereckém krematoriu

od 24 500
včetně DPH

Pohřeb bez provedení smutečního
obřadu

od 13 899
včetně DPH

Potřebujete poradit?

Zelená linka:
800 110 211
Pohřební služba:
485 101 112
Pohřební služba:
485 109 381
Provozovna Jablonec:
481 320 222
Nonstop služba:
608 512 971