Zajišťujeme pohřební služby v Jablonci n. N. za férové ceny

Nová pohřební služba v Jablonci nad Nisou! Nabízíme alternativu k již zavedené službě pana Ladislava Kopala. Naší filozofií je minimalizace nákladů na pohřeb, které pro pozůstalé mohou znamenat úsporu mnoha tisíc korun. Přičemž garantujeme maximální profesionalitu a diskrétnost. Svěřte starosti spojené se zařizováním pohřbu profesionálům, kteří mají téměř 35letou praxi.

Na bezplatné lince jsme Vám k dispozici 24 hodin denně včetně svátků. Poradíme jak dále postupovat při zařizování pohřbu. Ceny za různé varianty pohřbu najdete na těchto stránkách.

V případě pohřbu bez provedení smutečního obřadu při využití naší služby ušetříte téměř 10.000,- Kč.

"Pohřeb bez obřadu" opravdu nemusí stát 24.000,- Kč jak je v regionu obvyklé!

Zajišťujeme pro region Jablonce nad Nisou pohřby kompletní pohřební služby za férové - nepředražené ceny.

Vzorová kalkulace za "pohřeb bez obřadu":

Služba je poskytována za 13.889,- Kč včetně DPH.

Výše uvedená částka zahrnuje tyto položky:

  • projednání pohřbu a zpracování administrativy
  • stylizace úmrtního oznámení
  • přeprava zesnulého v rámci okresu Liberec a Jablonec nad Nisou
  • uložení, úpravu a oblékání zesnulého
  • použití chladicího zařízení
  • rakev včetně textilního vybavení
  • zpopelnění zesnulého v libereckém krematoriu
  • úřední urnu + obal
  • uložení urny v depozitu pohřební služby až na 12 měsíců

Objednat pohřeb můžete osobně na pobočce v Jablonci nad Nisou na adrese U Zeleného stromu 191/1 (vedle České správy sociálního zabezpečení), 466 01 Jablonec nad Nisou, tel.: 481 320 222, 725 492 742.

Ukázka naší realizace pohřbů v Jablonci nad Nisou, Lučanech nad nisou a Rokytnici nad Jizerou

 Obřadní síň na místním hřbitově v Jablonci nad Nisou Obřadní síň na místním hřbitově v Jablonci nad Nisou Obřadní síň na místním hřbitově v Lučanech nad Nisou

 

 Obřadní síň na místním hřbitově v Lučanech nad Nisou Obřadní síň na místním hřbitově v Rokytnici nad Jizerou Obřadní síň na místním hřbitově v Rychnově u Jablonce nad Nisou

 

 Ukázka církevních pohřbů, které jsme realizovali v Jablonci nad Nisou a okolí

Kostel Dr. Farského - Jablonec nad Nisou Kostel Povýšení svatého Kříže - Jablonec nad Nisou Kostel Nejsvětějšího srdce Ježíšova - Jablonec nad Nisou

 

Vozový park Pohřební služby Marcela Bartoňová

Pohřební služba Jablonec - vozový park Pohřební služba Jablonec - vozový park Pohřební služba Jablonec - vozový park

 Jak postupovat v případě úmrtí:

Úmrtí doma – je nutno zavolat lékaře (tel.: 155), který provede ohledání zesnulé/ho a vystaví list o prohlídce (tzv. ohledací list). Poté už je možno zavolat naší pohřební službu na naší nonstop lince 800 110 211 a domluvíme další postup.

Úmrtí v nemocnici nebo jiném zdravotníckém zařízení – ohledací list vystaví ošetřující lékař a pracovníci sociální služby oznámí úmrtí pozůstalým.

Pohřební služby zajištujeme v těchto místech a okolí:

Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Bedřichov, Vratislavice nad Nisou, Rádlo, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pěnčín, Zásada, Lučany nad Nisou, Frýdštejn, Tanvald.

Nabízíme i alternativu ke sjednání pohřbu na provozovně pohřební služby - Online objednávku pohřbu

Jak funguje online objednání pohřbu bez provedení smutečního obřadu?

Kliknutím na odkaz OBJEDNÁVKA budete přesměrováni na stránky s elektronickou objednávkou. Objednávkový proces je jednoduchý, na první straně se vyplňují údaje o osobě, která zajišťuje pohřeb. Po vyplnění se na druhé straně zadávají údaje o zesnulé/m. Poté stačí objednávku odeslat.

Jakmile je objednávka doručena na náš email, naši pracovníci zpracují odeslané údaje a připraví Příkazní smlouvu. Budeme Vás do 60 minut telefonicky kontaktovat zpět a domluvíme potřebné úkony a sdělíme přesnou částku za pohřeb. Zároveň se domluvíme na přesné podobě smutečního oznámení (parte). Parte před finálním vytištěním zasíláme ke kontrole na Váš email v souboru pdf. Jakmile je všechno odsouhlaseno, přijedeme za Vámi do Jablonce nad Nisou na místo, které si vyberete. Předáme potřebné dokumenty a parte a převezmeme od Vás oblečení na zesnulého.

V nejkratším možném termínu dojde v libereckém krematoriu ke kremaci a urnu si poté můžete vyzvednout v naší pobočce v  Jablonci nad Nisou. Je možnost si nechat urnu v depozitu naší pohřební služby a to až na 12 měsíců ZDARMA.

Zahájit objednávku

Pro více informací volejte naší bezplatnou linku 800 110 211.

! Tuto stránku neprovozuje Pohřební služba v Jablonci n. N. Ladislav Kopal - pohřební služba, Větrná 4, Jablonec nad Nisou !

Nejčastější typy pohřbů

Smuteční obřad v obřadních síních
v libereckém krematoriu

od 24 500
včetně DPH

Pohřeb bez provedení smutečního
obřadu

od 13 899
včetně DPH

Potřebujete poradit?

Zelená linka:
800 110 211
Pohřební služba:
485 101 112
Pohřební služba:
485 109 381
Provozovna Jablonec:
481 320 222
Nonstop služba:
608 512 971