Jak sjednat smuteční obřad, či pohřeb?

Sjednání pohřbu na naší provozovně

Pokud se rozhodnete sjednat pohřeb na naší provozovně, jsme Vám k dispozici každý pracovní den v době od 8:00 do 15:30 na naší adrese Valdštejnská 283/13, Liberec 2 (kontakt). Na místě s Vámi sepíšeme objednávku, na počkání Vám zhotovíme parte a domluvíme vše potřebné dle Vašich instrukcí.

Sjednání pohřbu u Vás doma, či na Vámi vybraném místě

Jsme si vědomi faktu, že v těžké životní situaci může být prostředí pohřební služby stresující. Proto Vám nabízíme možnost sjednání pohřbu u Vás doma, či v prostředí, které si sami určíte. Naše pohřební služba je vybavena i pro tyto situace, tzn., že na jakémkoli místě s Vámi sepsat objednávku a plnohodnotně sjednat zajištění smutečního obřadu, či pohřbu. Smuteční oznámení Vám následně přivezou naši pracovnící až domů. Tato služba je poskytována zdarma!

Sjednání pohřbu telefonicky

Pohřeb je možné sjednat i po telefonu. Stačí zavolat bezplatnou telefonní linku 800 110 211 a s našimi pracovníky domluvíte vše potřebné. V tomto případě je nutné si připravit tyto základní informace:

  • jméno zesnulé/ho
  • datum narození a úmrtí
  • místo úmrtí
  • bydliště zesnulého
  • jméno, bydliště a kontakt na objednavatele pohřbu

Po tomto telefonátu naši pracovníci zpracují objednávku dle dohodnutých instrukcí, připraví parte a poté Vás navštívíme u Vás doma, či na místě dle Vašeho výběru a předáme Vám všechny potřebné dokumenty.

Sjednání pohřbu přes internet

Přes internet je možné sjednat pohřeb bez provedení smutečního obřadu, nebo pohřeb ve velké obřadní síni libereckého krematoria. Tyto stránky jsou připraveny Vás v několika logických krocích provést procesem sjednání pohřbu z Vašeho domova. Online objednávka pohřbu je dostupná na tomto odkazu.

Nejčastější typy pohřbů

Smuteční obřad v obřadních síních
v libereckém krematoriu

od 24 500
včetně DPH

Pohřeb bez provedení smutečního
obřadu

od 13 899
včetně DPH

Potřebujete poradit?

Zelená linka:
800 110 211
Pohřební služba:
485 101 112
Pohřební služba:
485 109 381
Provozovna Jablonec:
481 320 222
Nonstop služba:
608 512 971