Telefon: 485 109 381

Pohřební služba Liberec s.r.o. zajišťuje tyto služby:

 • Zajišťujeme převoz zesnulých z místa úmrtí po celé ČR.
 • Zajištění smutečního obřadu v celé ČR (obřadní síně, hřbitovní kaple, kostely atd.) - včetně zajištění nosičů, řečníka, ozvučovací aparatury
 • Zhotovení smuteční vazby s dodáním na obřad nebo dovozem na místo konání pohřbu
 • Tisk smutečního oznámení (parte) - v nabídce klasická černobílá až po moderní barevné vzory
 • Sestavení hudebního CD na smuteční obřad - dle dispozic objednavatele. V nabídce 4000 skladeb
 • Výroba smutečních prezentací vč. scanování fotografií - prezentace je přehrávána na LED monitorech ve velké obřadní síni libereckého krematoria.
 • Vyřízení a vystavení všech dokladů - potvrzení o účasti na pohřbu, potvrzení o zajištování pohřbu, úmrtní list
 • Kompletní poradenství v oblasti pohřebnictví

Smuteční hudba

Pro smuteční obřady jsme schopni zajistit hudbu dle Vašeho přání z naší široké fonotéky. Samozřejmostí je i možnost, že si můžete hudbu přinést i vlastní, která bude zakomponována do průběhu smutečního obřadu. Jsme schopni hudbu připravit i z videí na serveru Youtube. Stačí nám zaslat odkazy na videa a my skladby připravíme na smuteční obřad včetně odstranění rušivých zvuků. Zároveň uděláme před obřadem zvukovou zkoušku. Tuto službu nabízíme za 1,- Kč.

V případě, že poptáváte živou hudbu, jsme schopni jí zajistit v souladu s Vaší představou a přáním.

Veškerou hudbu Vám přehrajeme v naší sjednávací kanceláři.

Smuteční oznámení - parte

Na naší provozovně Vám na počkání zajistíme zhotovení a tisk smutečního oznámení. Jsme schopni zpracovat i individuální grafický návrh podle Vašich představ. K dispozici je výběr z desítek typů obrázků, veršů, rámečků. Cena za 1 ks černobílého smutečního oznámení je za 1,- Kč.

Výroba smuteční prezentace na obřady ve velké obřadní síni v krematoriu

Zajistíme výrobu smutečního videa, které bude přehráno na LED panelech ve velké obřadní síni. Scanování fotografií, ořezy a základní retuše včetně finálního střihu nabízíme našim zákazníkům za 1,- Kč.

  Květinová vazba

  Zajištujeme výrobu smuteční květinové vazby - věnce, kytice včetně dodání na místo smutečního obřadu a pohřbu. Finální úpravu květinové výzdoby vždy zajišťují naši zaměstnanci.

  Široký výběr rakví

  V naší nabídce najdete širokou škálu kvalitních rakví, které odebíráme od prověřených výrobců. Lze u nás objednat tzv. bezobřadní rakve či luxusní rakve z dubového dřeva, které jsou určeny do hrobů a hrobek.

  Za kvalitu námi prodávaných rakví ručíme garancí vrácení peněz.